Про нас

Українська компанія домашнього текстилю спеціалізується на продажі якісного товару з текстилю європейських виробників. З розвитком нашої компанії кількість представлених нами виробників якісного товару тільки збільшується. І хоча розпочинали ми свою діяльність в 2001 році з продажу одного виду продукції – краваток, зараз у нас є 2 основних напрямки діяльності:

1. Діловий одяг та аксесуари.

2. Домашній текстиль.

Кожен з цих напрямків ми маємо намір розвивати і надалі, збільшуючи як асортимент продукції, так і кількість представлених нами виробників якісної продукції. Також надалі плануємо розвивати нові напрямки діяльності з продажу текстильної продукції.

Ми маємо велику базу клієнтів і партнерів по всій території України, але ми на цьому не зупиняємось і постійно її збільшуємо, зростаючи і розвиваючись  разом із ринком України.

Перед тим, як запропонувати новий товар для наших українських партнерів ми ретельно перевіряємо його якість і самі його тестуємо. І тільки після того як, самі впевнимось в його належній якості, пропонуємо нашим клієнтам і виводимо на ринок України.

В нашій компанії працює добре кваліфікована команда однодумців, котра постійно слідкує за розвитком текстильного ринку України і яка розвиває торгові марки наших зарубіжних партнерів.

Ми – сильна команда, тому що нас об’єднує спільна мета.

ПЕРЕЙТИ ДО МАГАЗИНУ