Співпраця

Як компанія, яка постійно розвивається, ми запрошуємо до співпраці всіх бажаючих, хто поділяє наші погляди щодо торгівлі якісними товарами. На сьогоднішній день асортимент продукції, яку ми пропонуємо на ринку України, включає: краватки, запонки, ремені, гаманці, підтяжки, метелики, шарфи, носові хустинки, подарункові набори, шкарпетки, чоловічу білизну, жіночі піжами, наматрацники, простирадла, дитячі ковдри, наволочки.

Звичайно ми не збираємось зупинятися на досягнутому і постійно будемо розширювати асортимент нашої продукції, як за нашими двома основними напрямками, так і за новими. Найближчим часом ми плануємо розширити асортимент нашої продукції матрацами, комплектами постільної білизни, подушками, сорочками, блузами, костюмами і т.д.

Також запрошуємо до співпраці закордонних виробників текстильних виробів. В обличчі нашої компанії ви отримаєте надійного і стабільного партнера, який має свою клієнтську базу по всій території України. Ми спеціалізуємося на виведенні і розвитку нових якісних торгових марок на ринку України.

Ми пропонуємо вам зростати разом із нашою компанією!