Історія


2001 – досягнута домовленість з німецькою компанією Schoenau & Houcken GmbH (www.schoenau-houcken.com) про співробітництво. Заснування компанії «Шонау Україна».


2003 – продукція компанії Schoenau & Houcken GmbH представлена у всіх 24 областях України, а також у АР Крим.


2004 – досягнута домовленість про співпрацю з провідним в Україні міжнародним концерном «Воронін» (http://voronin.ua).


2008 – було прийнято рішення про розширення асортименту представленої в Україні високоякісної продукції. Таким чином, була досягнута домовленість про співпрацю із грецькою компанією Waveland Group (www.wavelandgroup.biz), а також із німецькою компанією Lindenmann (www.lindenmann.com).


2009 – було відкрито новий напрямок діяльності компанії – домашній текстиль. Досягнута домовленість про співпрацю з німецькою компанією Setex – Textil – GmbH (www.setex.de).


2011 – у зв’язку із заміною одного зі співвласників, компанія «Шонау Україна» була реорганізована в «Українську Компанію Домашнього Текстилю». У цьому ж році у рамках розвитку напрямку домашнього текстилю була досягнута домовленість про співпрацю з іспанською компанією Guasch Hermanos, S.L. (www.guasch.es), а також двома німецькими компаніями: Matheis Textilgruppe (www.schlafgut.com), H.u.W. Schmänk GmbH & Co. KG (http://biberna.de).